Audyt

foto

Audyt i kontrola zarządcza na uczelni cel artykułu o kontroli

Audyt i kontrola zarządcza na uczelni cel artykułu o kontroli zarządczej jest wyobrażenie prawnych uwarunkowań funkcjonowania systemu kontroli zarządczej oraz praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania w każdej jednostce budżetowej. W trakcie artykułu o kontroli zarządczej poruszone zostaną materie wchodzące w profil kontroli zarządczej, standardy i cele kontroli zarządczej. Jak również jaki jest ostateczny pożądany.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-06-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Controlling czy audyt wewnętrzny powinien

Controlling - czy audyt wewnętrzny powinien stanowić jeden z głównych elementów zarządzania audyt ma ukazać słuchaczom korzyści wynikające z funkcjonowania systemów controllingowych, w jaki sposób także przedstawić alternatywne koncepcje podejścia do obszaru kosztowego przedsiębiorstwa. Ma tak jak za finis wyszkolić słuchaczy praktycznego posługiwania się kluczowymi czynnikami sukcesu (KCS) również kluczowymi wskaźnikami skuteczności (KPI). Audyt dostarczy dodatkowo wiedzy.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-06-03
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Audyt i kontrola zarządcza w nowej ustawie

Audyt i kontrola zarządcza w nowej ustawie o finansach publicznych cel artykułu o kontroli zarządczej jest wyobrażenie prawnych uwarunkowań funkcjonowania systemu kontroli zarządczej także praktycznych rozwiązań, możliwych do zastosowania w każdej jednostce budżetowej. W trakcie artykułu o kontroli zarządczej poruszone zostaną materie wchodzące w aspekt.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-05-27
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Audyt zamówień i do czego służą zamówienia publiczne i elektroniczna

Audyt zamówień i do czego służą zamówienia publiczne i elektroniczna gatunek prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego - przygotowanie, przebieg, problemy praktyczne, opinie UZP i orzecznictwo KIO. Od kilku miesięcy stosujemy w praktyce uregulowania dotyczące elektronicznej formy prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Okres ten pozwolił na identyfikację rzeczywistych praktycznych problemów, z którymi spotykają.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2020-05-25
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

kontrola zarządcza w przedszkolu Artykuł skierowany do pracowników

kontrola zarządcza w przedszkolu. Artykuł skierowany do pracowników działów finansowo-księgowych. Artykuł prowadzony będzie w formie warsztatu. Uczestnicy zajęć będą konstruować koncepcję wdrożenia systemu budżetowania w przedsiębiorstwie. Uzupełnieniem warsztatu będą wykłady dotyczące poszczególnych elementów wdrożenia systemu controllingu w przedsiębiorstwie.

Kategoria: Audyt
Dodany: 2019-11-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Instrukcje VAT