Budownictwo

foto

Usługi budowlane Prezentacja i ujawnianie

Usługi budowlane Prezentacja i ujawnianie informacji na usługi budowlane zapraszamy wszystkich tych, jacy chcą wiedzieć m. in.: w jaki sposób ująć kontrakty długoterminowe w rachunkowości przedsiębiorstw? Jakie są metody wyceny i ujęcia w sprawozdaniu finansowym przychodów i kosztów powiązanych z realizacją kontraktów długoterminowych? Jak określić moment rozpoczęcia i zakończenia kontraktu, przypadający na.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-06-04
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Nieprawidłowości w obiekcie budowlanym W publikacji internetowej

Nieprawidłowości w obiekcie budowlanym. W publikacji internetowej Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane :- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono szczegółowo problematykę procesu inwestycyjnego. Publikacja pdf w sposób kompleksowy i wyczerpujący tłumaczy zadania i problemy, jakie stają.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

warunki techniczne i budowlane 2020 okno w kotłowni

warunki techniczne i budowlane 2020 okno w kotłowni i Współpraca kierownika kontraktu z działem księgowości. Podstawowym celem artykułu jest reprezentacja istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł święty problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem budowlano-montażowym. W szczególności zostaną omówione zagadnienia.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2020-02-18
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Decyzja środowiskowa W publikacji internetowej Inwestycje

Decyzja środowiskowa. W publikacji internetowej Inwestycje budowlane znajdziecie Państwo zanalizowane :- termin inwestycji budowlanych,- prawa i obowiązki uczestników procesu inwestycyjnego,- kolejne fazy postępowania,- nowe regulacje umowne. W czwartym zaktualizowanym wydaniu omówiono drobiazgowo problematykę procesu inwestycyjnego. Publikacja pdf w sposób kompleksowy i wyczerpujący tłumaczy zagadnienia i problemy, jakie stają również.

Kategoria: Budownictwo
Dodany: 2019-11-07
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Instrukcje VAT