Podatki

foto

Wypłaty świadczeń z funduszu alimentacyjnego

Wypłaty świadczeń z funduszu alimentacyjnego. Artykuł niezbędny każdemu księgowemu jednostki budżetowej i znacznie poszerzone opisy praktyczne poradnika. zawiera propozycje księgowań operacji związanych z centralizacją rozliczeń podatku Vat w jednostkach samorządu terytorialnego. Autor artykułu, doświadczony specjalista z obszaru.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-10
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

W podatkach do którego płacić

W podatkach do którego płacić podatek dochodowy i przekazanie precyzyjnych i dotychczasowych informacji z obszaru podatku dochodowego od osób fizycznych - PIT i od osób prawnych – CIT. W trakcie artykułu o podatku przekazane zostaną wiedza zgodnie z aktualnym stanem prawnym. Wykłady usystematyzują i pogłębią wiedzę dotyczącą opodatkowania osób fizycznych i osób prawnych w obszarze podatku dochodowego. Korzyści dla uczestników.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-03
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upewnij się od jakiego dochodu zwrot podatku wpis o podatkach

Upewnij się od jakiego dochodu zwrot podatku - wpis o podatkach jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie procedury odzyskiwania podatku VAT naliczonego w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. W trakcie wpisu o podatkach szczególny ucisk zostanie usytuowany na przygotowanie uczestników wpisu o podatkach do samodzielnego i prawidłowego złożenia wniosku.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-06-01
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Upewnij się która rubryka to zwrot podatku wpis o podatkach

Upewnij się która rubryka to zwrot podatku - wpis o podatkach jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie procedury odzyskiwania podatku VAT naliczonego w innym państwie członkowskim Unii Europejskiej. W trakcie wpisu o podatkach szczególny ucisk zostanie umieszczony na przygotowanie uczestników wpisu o podatkach.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-27
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Przeczytaj jak obniżyć koszty działalności

Przeczytaj jak obniżyć koszty działalności gospodarczej wstąpienie w życie kodeksów powiązanych z tarczą antykryzysową czekali wszyscy przedsiębiorcy. Pakiet proponowany poprzez Ministerstwo Finansów i Rozwoju ma wesprzeć polski biznes w związku z kryzysem, jaki wywołuje w Polsce koronawirus (COVID-19). W ustawie próżno jednakże szukać zapowiadanych.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-25
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Tarcza antykryzysowa i jaka zaliczka na podatek

Tarcza antykryzysowa i jaka zaliczka na podatek dochodowy za wrzesień 2020 na niekorzyść podatników sejm odrzucił wskazaną poprzez senat poprawkę ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych dodatkowo wywołanych nimi sytuacji kryzysowych dodatkowo niektórych innych ustaw. Pozwoliłaby ona w przypadku.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

COVID19 i środki utrzymania rachunkowe i podatkowe własne

COVID-19 i środki utrzymania rachunkowe i podatkowe własne gminy co zaliczamy 31 marca 2020 roku weszły w życie przepisy szczególne regulujące prowadzenie postępowań podatkowych w czasach epidemii COVID-19. Ustawodawca wprowadził zarówno nowe rozwiązania w przedmiocie dochodzenia i windykowania podatków i należności publicznoprawnych. Obowiązują zarówno nowe przepisy w odniesieniu do zobowiązań cywilnoprawnych.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-05-11
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

podatki i opłaty lokalne zakończenie pracy i Wzorcowe

podatki i opłaty lokalne zakończenie pracy i Wzorcowe reguły rozliczeń kosztów aktywności pomocniczej Mediów. Cykl dwóch artykułów prezentujących zadania nowoczesnego controllingu w przedsiębiorstwach produkcyjnych. W artykule będą omawiane wybrane zadania wyłącznie z obszaru zawansowanych technik controllingu.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Leksykon Podatki Zespół Przychody i koszty związane

Leksykon Podatki. Zespół Przychody i koszty związane z ich uzyskaniem. Podstawowym celem mojego artykułu tutaj jest przedstawienie tworzenia zakładowego planu kont na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem dodatkowo wykorzystania informacji z systemu finansowo-księgowego na potrzeby zarządzania przedsiębiorstwem. Artykuł religijny jest projektowaniu zakładowych planów kont na potrzeby.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-17
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

foto

Rozliczanie podatku od towarów

Rozliczanie podatku od towarów i usług w logistyce. Specyfika branży transportowej powoduje, że osoby zaczynające pracę na wymienionych stanowiskach niesłychanie często nie wiedzą, co się do nich właściwie mówi. Z pomocą przychodzi poniższy mini-słownik najczęstszych zwrotów i wyrażeń, które występują w rozmowach między dyspozytorami, spedytorami i kierowcami. Warto je poznać i stosować, a praca stanie.

Kategoria: Podatki
Dodany: 2020-04-16
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Instrukcje VAT