Prawo pracy

foto

Zobacz dla kogo mikropożyczka 5000

Zobacz dla kogo mikropożyczka 5000 w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało wiązka tarczy antykryzysowej, z przyczyny któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da wyraz obcy 5000 złotych.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

świadczenie postojowe ile się czeka w Tarcza

świadczenie postojowe ile się czeka w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-05-21
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

Płaca minimalna 2020 budżetówka

Płaca minimalna 2020 budżetówka i Cudzoziemcy jako członkowie zarządu Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wdrożeniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy przez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców z początkiem w Polsce prawnie pracować będzie.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-17
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

foto

W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie posiadać moc prawną nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych,.

Kategoria: Prawo pracy
Dodany: 2020-02-11
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Instrukcje VAT