Wspólnota mieszkaniowa

foto

Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej

Wysokość opłaty jest równa wysokości opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, która obowiązywałaby w dniu przekształcenia. Generalnie oznacza to, że wysokość opłaty przekształceniowej będzie równa opłacie rocznej z tytułu użytkowania wieczystego, jaka byłaby do zapłaty w dniu 1.1.2019 r. Opłatę wnosi się.

Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
Dodany: 2020-05-01
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Zarządzanie i wspólnota mieszkaniowa a spółdzielnia

Zarządzanie i wspólnota mieszkaniowa a spółdzielnia w Polsce powstaje jeszcze więcej wspólnot mieszkaniowych - innymi słowy to w wyniku powstawania oryginalnych budynków i sprzedaży lokali, wykupu lokali od gmin lub innych podmiotów, a kończąc na przekształcaniu przysługujących spółdzielczych praw do lokali w pełną własność. Ogół właścicieli lokali tworzy wspólnotę mieszkaniową. Właściciele lokali mogą w umowie o ustanowieniu odrębnej własności lokali albo w umowie zawartej.

Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
Dodany: 2020-02-13
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

wspólnota mieszkaniowa osobowość prawna i Budżet działalności

wspólnota mieszkaniowa osobowość prawna i Budżet działalności przedsiębiorstwa montażowego. Podstawowym celem artykułu jest wyobrażenie istoty budżetów kontraktów budowlanych i ich wykorzystaniu w zarządzaniu przedsiębiorstwami budowlano-montażowymi. Artykuł poświęcony problematyce tworzenia i wykorzystania budżetów kontraktów budowlanych w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Kategoria: Wspólnota mieszkaniowa
Dodany: 2019-11-02
Komentarze: 1

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Instrukcje VAT